W związku z dużą liczbą zapytań dotyczącą organizacji warsztatów „Osoby niepełnosprawne i My” w roku szkolnym 2021/2022, na terenie Nowego Sącza. Uprzejmie informujemy, że aktualnie przygotowujemy ofertę na nadchodzący rok.

Zespół Fundacji pracuje nad przygotowaniem oferty dla placówek edukacyjnych. Pracujemy zarówno nad stroną merytoryczną, jak i organizacyjną. Sytuacja epidemiologiczna jest dobra, ale wciąż niestabilna, w związku z tym nie możemy już teraz podjąć decyzji o tym, w jakiej formie będą realizowane warsztaty. Wszyscy chcemy, aby nasze zajęcia odbywały się w bezpośrednim kontakcie, ale czy tak będzie to zależy od wielu czynników – w tym uwarunkowań prawnych oraz wspomnianej już sytuacji epidemiologicznej. Podejmujemy wszystkie możliwe kroki, aby wrócić do szkół już we wrześniu, jednak wiele rzeczy nie jest od nas zależne.

Decyzja o tym w jaki sposób będziemy realizować działania edukacyjne dla szkół zapadnie po 25 sierpnia 2021. O wszystkich zmianach będziemy informować na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Osoby zapisane do newslettera otrzymają również mailing z informacjami.