Od 15 września wracamy ze warsztatami do placówek edukacyjnych działających w Krakowie i powiecie krakowskim. Za pomocą łatwej procedury zgłoszeniowej szkoły podstawowe, ponadpodstawowe oraz placówki edukacyjno-wychowawcze znów będą mogły przybliżać swoim wychowankom specyfiki różnego rodzaju niepełnosprawności.

Każda placówka zainteresowana warsztatami może dokonać zgłoszenia poprzez elektroniczny formularz dostępny POD TYM ADRESEM.

Pod otrzymaniu formularza jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z wskazaną   osobą aby ustalić szczegóły oraz prześle dokumenty związane z organizacją zajęć.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zastrzegamy sobie prawo do odwołania lub przełożenia już umówionych warsztatów.

Zajęcia odbywają się w reżimie sanitarnym – osoby prowadzące stosują się do obowiązujących w placówce procedur epidemiologicznych, jak i zasad ustalonych przez FEER.

Fundacja w tym momencie nie planuje  zajęć dla uczniów szkół z Nowego Sącza, w ciągu najbliższych dni podejmiemy decyzję dotyczącą warsztatów w tym mieście.

Zachęcamy do kontaktu!

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Panią Gabrielą Początek (tel: 660 977 287, e-mail: gabriela.poczatek@feer.org.pl).