two black headphones on brown wooden table

Czy jesteś osobą z niepełnosprawnością, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz przełamywać stereotypy? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie propozycję! Poszukujemy osób chętnych do wystąpienia w roli eksperta w naszych webinarach na temat niepełnosprawności.

Przez organizację spotkań online (webinarów) chcemy przybliżyć osobą niezwiązanym z tematem różnych dysfunkcji nie tylko problemy, z jakimi muszą zmagać się niepełnosprawni, ale także sposoby radzenia sobie z przeciwnościami losu.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób pełnoletnich z następującymi niepełnosprawnościami:

  • słuchu – osoba korzystająca z aparatów słuchowych lub implantu.
  • zaburzeniami psychicznymi np. chorobą afektywną dwubiegunową.

Co będziesz robić?

Spotkania mają formę wywiadu z możliwością zadawania pytań przez oglądających. Są prowadzone przez osobę z Fundacji – Twoim zadaniem będzie opowiadanie o swojej niepełnosprawności i odpowiadanie na przygotowanie wspólnie z Tobą pytania.

Co potrzebuje, aby wystąpić w roli eksperta?

Potrzebujesz komputera (stacjonarnego lub laptopa), kamery internetowej lub mikrofonu i słuchawek oraz dostępu do internetu. Stroną techniczną i marketingową (promocja wydarzenia) zajmiemy się My.

Ile czasu poświecę, co zyskam?

Webinary trwają zazwyczaj około 2 godzin i odbywają się wieczorami (około godziny 18/19), termin spotkania ustalimy wspólnie. Uczestnictwo w webinarze jest nieodpłatne, ale pozwoli Ci podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Po wydarzeniu wyślemy Ci również zaświadczenie o wolontariacie, a jeżeli będziesz potrzebować, możemy także podpisać umowę wolontariacką.

Mam pytania…

Chętnie na nie odpowiemy – skontaktuj się z nami:

Telefon: 578 599 703

e-mail: ziemowit.gil@feer.org.pl

Messenger: Fundacja Edukacji Empatii Rozwoju “FEER”

Jestem gotów!

Autor: Ziemowit Gil
Osoba publikująca: Ziemowit Gil
Czas publikacji: 23.04.2021 21:05